XGE12SM14ED
Förpackningsstorlek:
30 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
XGE12SM14ED
Adapter 12S, M14x1.5 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
12 mm
Dimension i
12 mm
L
36 mm
L1
45 mm
L2
16,5 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
S1
22 mm
S2
24 mm
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
M14x1,5
Thread outer metric
M14x1,5
Torque tightening
55 Nm
d1
12 mm
d2
5 mm
i
12 mm