XGE15LU78
SEE OTHER VARIANTS
30 variants
Chosen variant:
XGE15LU78
Adapter 15L, UNF 7/8''
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
15 mm
Pressure max.
400 bar
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C