RM/92020/M/30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
53 variants
Chosen variant:
RM/92020/M/30
Ø20 DV Kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
20 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
30 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C