PA-10/8-025M-N
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
PA-10/8-025M-N
Polyamidrör PA12, 10/8, Natur 25m i kartong
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
60 mm
Brand Name
Tierre
Diameter inner
8 mm
Diameter outer
10 mm
Length per roll
25 m
Model code
PA12-1008NU-25BX
Pressure max.
15 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C