FPC20R04
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Compressed air
Diameter rör 1
20 mm
Färg
Black
Gänga
R 1/2 BSPT
Gänga ISO standard
ISO 7
Modell kod
FPC20R04
Märke namn
Tierre
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
Silicone Free
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Nylon, glass fiber reinforced
Tryck max.
16 bar
Vakuum max.
-0.95 bar
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
438576
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Instickskoppling Rak 20mm utv R1/2