OR86.0X2.5-N70
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
OR86.0X2.5-N70
OR86.0X2.5 NBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Material
NBR
Material thickness
2.5 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
246198
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
OR86.0X2.5 NBR70
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm