OR44.2X3.0-N90
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
OR44.2X3.0-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
44.2 mm
Material
NBR
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
100 st
Barcode
155165
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
OR44.2X3.0 NBR90
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
Min. order quantity is:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm