OR34.65X1.78-N90 O-RING NBR90
…
Læs mere
Varenummer:
OR34.65X1.78-N90
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
OR34.65X1.78-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
34.65 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
155126
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
OR34.65X1.78-N90 O-RING NBR90
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
10 st
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm