OR25.0X4.0-N70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR25.0X4.0-N70
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
OR25.0X4.0-N70
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
25 mm
Material thickness
4 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C