OR23.47X2.95-N90 O-RING NBR90
OR23.47X2.95-N90 O-RING NBR90
…
Read more
Partnumber:
OR23.47X2.95-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
OR23.47X2.95-N90
OR23.47X2.95-N90 O-RING NBR90
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Material thickness
2.95 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
438986
Gross weight
0,001 Kg
Net weight
0,001 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
OR23.47X2.95-N90 O-RING NBR90
Product datasheet
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm