OR19.18X2.46-N70
OR19.18X2.46-N70
…
Read more
Partnumber:
OR19.18X2.46-N70
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
I.M.M Hydraulics
Material
NBR
Material thickness
2.46 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
234083
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
OR19.18X2.46-N70
Data sheet
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm