OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
…
Read more
Partnumber:
OR109.1X5.7
Package size:
20 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
OR109.1X5.7
O-ring
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
109.1 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
20 st
Barcode
156581
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
OR109.1X5.7 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
10 st
Min. order quantity is:
1 st
O-ring 120.00x3.0
O-ring 120.00x3.0
OR120.00X3.0
10 st
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
O-ring-4.5x1.5-V90 - FKM/Viton
OR4.0X1.5-FKM
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm