NK08BE10
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
NK08BE10
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 9,5 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Diameter hose inner
9 mm
Material
Steel
Standpipe
10 mm
Surface treatment
Zinc-plated
Pakke str.
10 st
Stregkode
203382
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 3/8''
Varenummer:
6LOC6MBSPP
1 st
Min. bestillingsenhed er:
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
Varenummer:
BR-61000003
BR-61040703
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
150-12L-04
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 1/4''
6LOC4MBSPP
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK