JGEM-20-42ED
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
JGEM-20-42ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
61 mm
Angle
0 °
B
24,5 mm
Brand Name
FOR
CH
50 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
20 mm
Diameter pipe
32 mm