JGEM-05-14
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
JGEM-05-14
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M
A
34 mm
Angle
0 °
B
14 mm
Brand Name
FOR
CH
19 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
9,5 mm
Diameter pipe
8 mm
Material
Steel
Pressure max.
350 bar