FPC20R04
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Area of use
Compressed air
Brand Name
Tierre
Color
Black
Diameter pipe 1
20 mm
Material
Nylon, glass fiber reinforced
Model code
FPC20R04
Pressure max.
16 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Sealing material
NBR
Standard
Silicone Free
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
R 1/2 BSPT
Thread ISO standard
ISO 7
Vacuum max.
-0.95 bar
Pakke str.
Stregkode
438576
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Instickskoppling Rak 20mm utv R1/2
Product catalog
Assembly instruction
Andre kigger på
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
Varenummer:
Pakke str.:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
Varenummer:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
PA-10/7.5-025M-B
1 frp
1 frp
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
PA331001528
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m