DSLK3213213PAH
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DSLK3213213PAH
Rörklamma Slät Ø21.3mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Black
H
36,5 mm
L1
67 mm
L2
36 mm
Märke namn
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamide
Typ
Smooth
d2
21,3 mm
Förpackningsstorlek
25 par
Streckkod
334868
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Länkar
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM
Partnumber:
DSLK10606PP
Package size:
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
Package size:
1 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen