SP3254254PPGDAS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SP3254254PPGDAS
Rörklamma Komplett Ø25.4mm DIN3015 DubblaSerien Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
A
5 mm
B
23,5 mm
Brand Name
Stauff
C
49 mm
Color
Green
D
54 mm
DIN size
3
Diameter pipe
25,4 mm
Dimension F
67 mm
E
70 mm
G
65 mm
Group Stauff
3D
H
36 mm
Material
Polypropylene, Steel
Number of bolts
1
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
12 Nm
Type
Profiled
Package size
Barcode
327964
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM