4710-22-12-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-22-12-SY
3/4" Insert - (22L) M30x2 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 mm
L
69 mm
L1
30 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C