Coil M19-24RA-33W-DN
Coil M19-24RA-33W-DN
…
Read more
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifications
Dimensions and shipping
Current type
AC
Diameter inner
19.15 mm
Length
56 mm
Model code
M19-24RA-33W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
33 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V
Package size
Barcode
374786
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Coil M19-24RA-33W-DN
Links
Product datasheet
Product datasheet
Others has been looking for
Spole Duplomatic DS3 220DC DIN kontakt
Partnumber:
C22S3-D220K1/12
Min. order quantity is:
Spole SUN 24VDC DIN-A 25W id=16 L=50,5mm
740224D
Coil 24 VDC
Coil 24 VDC
MR-060-O-24DC
Spole Vickers 24VDC
Spole Vickers 24VDC
300AA00128A
Spole Vickers 24V för DG4V3 DIN
507848
Spole SUN 24VDC J-T 22W
Spole SUN 24VDC J-T 22W