111-50-6-R1/4
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
111-50-6-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-6 Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Tierre
Diameter
50 mm
Model code
MABP50R0236
Port position
Rear
Pressure setting max.
6 bar
Pressure setting min.
0 bar