111-50-16-R1/4
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
111-50-16-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-16 Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Tierre
Diameter
50 mm
Model code
MABP50R0239
Port position
Rear
Pressure setting max.
16 bar
Pressure setting min.
0 bar