111-50-2.5-R1/4
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
111-50-2.5-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-2.5 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Tierre
Diameter
50 mm
Model code
MABP50R0234
Port position
Rear
Pressure setting max.
2.5 bar
Pressure setting min.
0 bar