111-50-12-R1/4
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
111-50-12-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-12 Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
50 mm
Gevind
R 1/4 BSPT
Model kode
MABP50R0238
Mærke navn
Tierre
Portplacering
Rear
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Trykindstilling maks.
12 bar
Trykindstilling min.
0 bar