P20CS12V
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
P20CS12V
Crimper up to 1.1/2" 12V w/o dies
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Adjustment method
Potentiometer
Brand Name
Finn-Power
Crimpdiameter max.
61 mm
Crimpdiameter min.
10 mm
Current type
DC
Dies type
P20
Field of application
Servicecar, Workshop
Force
137 ton
Height
387 mm
Hose size
1.1/2 "
Length
571 mm
Motor power
1,6 kW
Voltage
12 V
Width
533 mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
63,00 Kg
Nettovikt
63,00 Kg
Ursprungsland
fin
Produktinformation