FXGE30SR114DF
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE30SR114DF
Indskruning ø30S x 1.1/4" BSP 60°
Tillbehör (1)
D30S cutting ring ø30
Partnumber:
DPR30S
Specifications
Dimensions and shipping
Dimension i
20 mm
L
57 mm
L1
70 mm
L2
23,5 mm
Materiale
Stål
S1
50 mm
S2
50 mm
Serie
S
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tilspændingsmoment
580 Nm
Vinkel
0 °
d1
30 mm
d2
25 mm
i
20 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Produkt datablad
Ofte købt sammen med
Clamp 42mm 1.1/4
Clamp 42mm 1.1/4
Varenummer:
6.42
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
U-bolt 44 mm medium series M0 1.4404 1.1/4" with 2 nuts an