XWEE12LU916
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XWEE12LU916
Adapter 90° 12L, Utv-UNF 9/16'', Ställbar
Tillbehör (2)
Cutting ring - ø12L
Varenummer:
DPR12LS
Omløber - ø12L - M18x1.5
Varenummer:
M12L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
12 mm
Material
Stål
Pressure max.
315 bar
Series
L
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C