XVEE22LR
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
XVEE22LR
Adapter 45° 22L, Utv-G 3/4'', Ställbar
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D3
16 mm
D4
32,8 mm
Diameter rör
22 mm
Dimension D4
32.8 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M30x2
L
35 mm
L1
44 mm
L2
27,5 mm
L3
38 mm
L4
13 mm
Modell kod
XBFE22RLOAZN
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
30 mm
S2
36 mm
S3
36 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Typ
Smidda
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
19 mm
Åtdragning moment
220 Nm