SDS180-5TIR110266
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
SDS180-5TIR110266
Dragstångsats SDS180, 3-sekt
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
140 lpm
Length
266 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
40 Nm