SDKSS100SS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
SDKSS100SS
Kompensator Rostfritt 4" SAE NBR L= 100mm
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Diesel, Hydraulolja
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
CR, NBR, Rostfritt stål
Tryck max.
1.5 bar
Package size
Barcode
465614
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Installationsguide
Frequently bought together with
Sugsil med slanganslutning 4"
Sugsil med slanganslutning 4"
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Others has been looking for
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Partnumber:
SDKSS100
Min. order quantity is:
Gummikompensator DN80 Nitril PN10/16
WNKT080
Kompensator 2½" DIN/SAE
Kompensator 2½" DIN/SAE
SDKSS063
Gummikompensator DN100 Nitril PN10/16
WNKT100
Gummikompensator DN80 EPDM PN10/16
WNKRT080
Gummikompensator DN50 Nitril PN10/16
WNKT050
Kompensator 1 1/4" SAE NBR L=65mm
SDKSS032
Gummikompensator DN200 EPDM PN10
WNKRT200
Gummikompensator DN200 Nitril PN10
WNKT200
Gummikompensator DN65 EPDM PN10/16
WNKRT065
Gummikompensator DN200 Nitril PN16
WNKT200PN16
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Kompensator SAE 1 1/2" NBR L=100mm
Varenummer:
SDKSS040
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Gummikompensator DN150 Nitril PN10/16
Varenummer:
WNKT150
Kompensator 3 1/2" SAE NBR L= 100mm
SDKSS092
Kompensator 3" SAE NBR L= 100mm
SDKSS080
Kompensator 1" SAE NBR L=65mm
Kompensator 1" SAE NBR L=65mm
SDKSS025
Gummikompensator DN125 Nitril PN10/16
WNKT125
Kompensator SAE
Kompensator SAE
SDKSS050
Kompensator 5" SAE NBR L= 130mm
SDKSS126
SDKSS090
Gummikompensator DN65 Nitril PN10/16
WNKT065
Gummikompensator DN250 Nitril PN10
WNKT250
Gummikompensator DN50 EPDM UNION VFZ PN16
WCKT050
Gummikompensator DN25 EPDM UNION VFZ PN16
WCKT025
Gummikompensator DN20 EPDM UNION VFZ PN16
WCKT020
Gummikompensator DN15 EPDM UNION VFZ PN16
WCKT015
Gummikompensatorer EPDM WCKT
Gummikompensatorer EPDM WCKT
WCKT032
Gummikompensator DN40 EPDM UNION VFZ PN16
WCKT040
Kompensator Rostfritt 3" SAE NBR L= 100mm