SA115G1L03A
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA115G1L03A
Andningsfilter MP 3my G1, 800 l/min
Reservdelar (1)
Filterelement 3my Nominel
Artikelnummer:
8A11L03
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Luft
Diameter
115 mm
Flöde luft nominell
800 lpm
Gänga
G 1 BSP
Gängform
Utvändig
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Luftfilter finhet
3 my
Märke namn
MP Filtri
OE
115 mm
Sexkant
38 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar