SA075G1L10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SA075G1L10
Luftfilter 10my G1/2" MP Utbytbart filter
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft
Diameter
75 mm
Flöde luft nominell
400 lpm
Gänga
G 1/2 BSP
Gängform
Utvändig
H
69 mm
H1
13 mm
H2
60 mm
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SA075-G1-L-10
Märke namn
MP Filtri
OE
75 mm
Sexkant
27 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar