RPA35-114
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
RPA35-114
Pumpanslutning 90G 62-IG11/4 stål M12
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
3
Bolt dimension
M10x35 mm
Boltcirkel
62 mm
Gevind indvendig
G 1.1/4 BSP
I
62 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
37,69X3,53S mm
Overfladebehandling
Vit-förzinkat
Pakningsmateriale
NBR
Shore
90
Tryk maks.
315 bar