RE070G10B/2
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
RE070G10B/2
RETURFILTER PATRON STAUFF RE-070-G-10-B/4
Specifications
Dimensions and shipping
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
70 lpm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tryck max.
10 bar
Package size
Barcode
212531
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Filterelement retur 10µm NBR 74x34.2x203mm