OR88.62X1.78-N70
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
OR88.62X1.78-N70
O-RING NBR70
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
88.62 mm
Farve
Svart
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
155290
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-RING NBR70
Produktkatalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm