OR28.30X1.78 ENG-AME STDNBR70
OR28.30X1.78 ENG-AME STDNBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR28.30X1.78
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR28.30X1.78
OR28.30X1.78 ENG-AME STDNBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
28.3 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
1.78 mm
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C