M/60132/M/100
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
M/60132/M/100
Ø32 Linjärenhet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
32 mm
Dämpningstyp
Buffert
Gänga
G 1/8 BSP
Material ändlock
Aluminium
Märke namn
Norgren
Slaglängd
100 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
0 °C
Tryck max.
8 bar
Tryck min.
1 bar