LMC250M1004S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
LMC250M1004S
Mellanstycke Gr.1 x B5/100-112
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bultcirkel
215 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
250 mm
Diameter monteringshål
185 mm
Djup
105 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
100, 112 IEC
Pumpgrupp
1
Recess mot motor
180 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C