DD4-110130
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
DD4-110130
Slangklammer W4 110-130 bredd=12mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
130 mm
Diameter min.
110 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4301 / AISI304
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
224739
Brutto vægt
0,047 Kg
Netto vægt
0,047 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Varenummer:
O2-1113
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
Varenummer:
C406
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
D4-0812
50 st
200 st
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316
85D20-SY
10 st
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts