Plus+1 Prop.Tryk begræns. ventil NO XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
…
Læs mere
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
Propstyrd tryckbegr.ventil CIB XMD 04-150-24D-DN-00 5-150bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Arbetsportar
G 1/4 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
5 lpm
Föroreningsgrad max.
18/17/13 - ISO 4406
Kavitet
NCS04/2
Modell kod
XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
Märke namn
Danfoss
Nyckelstorlek
22 mm
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 54 cSt
Spänning
24 V
Ström
DC
Tryck max.
250 bar
Tryckinställning max.
150 bar
Tryckinställning min.
5 bar