Propstyrd tryckbegr.ventil CIB XMD 04-150-24D-DN-00 5-150bar
Plus+1 Prop.Tryk begræns. ventil NO XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
…
Read more
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Arbetsportar
G 1/4 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
5 lpm
Föroreningsgrad max.
18/17/13 - ISO 4406
Kavitet
NCS04/2
Modell kod
XMD 04-150-24D-DN-00-DG-1/4
Märke namn
Danfoss
Nyckelstorlek
22 mm
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 54 cSt
Spänning
24 V
Ström
DC
Tryck max.
250 bar
Tryckinställning max.
150 bar
Tryckinställning min.
5 bar
Pakke str.
Stregkode
374848
Brutto vægt
0,67 Kg
Netto vægt
0,67 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
Backventil OM G1/4, 0.5 BAR, 350 Bar
Varenummer:
VU-14
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar
Varenummer:
VMP1/4L
Min. bestillingsenhed er:
VÄXELVENTIL OM G1/4
VÄXELVENTIL OM G1/4
VU2P-14
Skyttelventil OM G1/4
Skyttelventil OM G1/4
VU2P-14-L69
Backventil Utv-G1/4 ED
Backventil Utv-G1/4 ED
XRHZ10LRED
25 st
XRHZ08SRED
25 st
Slangbrottsventil insats 1/4 inst. på 22lpm
VUBA-14
Tryckbegränsare Atos 15-350 bar 1/4"
ARE06/350/V
Backventil VU G1/4" 5 bar
Backventil VU G1/4" 5 bar