32GSM32FLH45-063
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
A
297 mm
B
182,5 mm
D
2"
DN
50 mm
Diameter flange
79.5 mm
E
63 mm
Flange
2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
K
79,5 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
32GSM32FLH45-063
Mærke navn
Gates
O-ring
56,75X3,53 mm
Overfladebehandling
TuffCoat™
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Shore
90
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
2 "
Standard ISO
ISO 6162-2
Standard SAE
SAE J518 Code 62
Tilspændingsmoment
271 - 294 Nm
Tryk maks.
420 bar