08G15MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
08G15MDL
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Utv-M22-DKL-15
Specifications
Dimensions and shipping
A
62,5 mm
Arbejdstryk
35 MPa
B
25 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig
M22x1,5
H
24 mm