08G15MSP
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
08G15MSP
Coupling 1/2, ø 15 rørstuds 8G-15MSP Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
77,3 mm
B
39,8 mm
DN
12 mm
I
15 mm