RSGU1-22-20
Filtration
Brands
Mikalor (2)
Sealing material
EPDM (2)
Material quality
1.4031 / AISI420 (1)
Diameter inner mm
Apply filter
Width mm
Apply filter
Standard DIN
DIN 3016 Form D (2)
Material
Stainless steel (1)
Steel (1)
Surface treatment
Zinc coating (CR III) (1)
Diameter Bolt hole mm
Related content
You searched for: RSGU1-22-20
List view
Grid view
Exact match
Rubber lined p-clip 22.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
144 variants
Partnumber:
RSGU1-22-20
Package size:
50 st
Gummiklammer, 22mm, B=20, För M8, W4