SKÄRK 15L-KM18X1 UTV
SKÄRK 15L-KM18X1 UTV
…
Läs mer
Artikelnummer:
XTE15LKM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
XTE15LKM
SKÄRK 15L-KM18X1 UTV
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter pipe
15 mm
Material
Steel
Pressure max.
315 bar
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C