SPV2127PPIS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
SPV2127PPIS
Rörklamma Komplett Ø12.7mm DIN3015 Lätta Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Black
DIN size
2
Diameter pipe
12,7 mm
Group Stauff
2
Material
Polypropylene, Steel
Number of bolts
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm