SNA 254 B-N-O-10 (FL-311)*****
Nivåglas, 254 CC, M10
…
Läs mer
Artikelnummer:
SNA-254-B-N-O-10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-254-B-N-O-10
SNA 254 B-N-O-10 (FL-311)*****
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
254 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm