SILR90-48
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SILR90-48
Kylarslang Silikon 90°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Glycol, Water
Diameter inv.
48 mm
Färg
Blue
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Pakke str.
Stregkode
328986
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Product datasheet
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120