SILR45-22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
35 variants
Chosen variant:
SILR45-22
Kylarslang Silikon 45°
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Glycol, Water
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blue
Diameter inner
22 mm
Length
152 mm
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C